w

Obrazki na dobranoc

śpiąca kobieta

Zobacz naszą unikalną kolekcję najfajniejszych obrazków na dobranoc, które ułatwią zaśnięcie każdej osobie. W końcu otrzymanie takiej grafiki od kogoś bliskiego przed zaśnięciem nie tylko wywoła u każdego uśmiech na twarzy, ale też wprowadzi go w szereg innych pozytywnych emocji.

Najlepsze słodkie obrazki na dobranoc

Po angielsku

ziewająca dziewczynka
napis good night
misie w łóżku i napis good night
śpiący piesek w czapce
Myszka Miki i Minnie
kanarek tweety na księżycu

Po polsku

świece i kwiaty
dwa kieliszki szampana i żółta róża
Róże na stole, gitara i nuty
dwie dłonie i kula ze śpiącą osobą
kwiaty czerwone fioletowe i niebieskie
dwie sowy w czapkach
kwiaty ułożone w serce
różowa róża
napis i dłonie
serca książka i pioruny

Czy warto wysyłać bliskim obrazki na dobranoc?

Jak najbardziej! Twoja rodzina, przyjaciele czy największa miłość z pewnością docenią to, że przed zaśnięciem otrzymują od Ciebie taki obrazek. To tak, jakbyś osobiście żegnał się z nimi przed snem, co jest bardzo urocze i jasno pokazuje, że zależy Ci na tej osobie. Dlatego wybierz któryś z tych obrazków i wyślij go do swoich bliskich! Ewentualnie możesz wysłać inne urocze grafiki. Naszym zdaniem sprawdzą się zarówno słodkie pieski, jak i słodkie kotki!

Komu wysyłać grafiki na dobranoc?

Tak jak wspomnieliśmy tego typu obrazki wysyła się najczęściej do osób szczególnych w Twoim życiu. Nie wahaj się, aby wysłać je partnerce/partnerowi lub komuś z rodziny. To bardzo miły gest, który wywołuje uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. W dobrym nastroju od razu lepiej się zasypia!

Jeśli chcesz zapewnić udany start w nowy dzień, zobacz też koniecznie wybrane przez nas obrazki na dzień dobry! Wyślij je komuś bliskiemu miej pewność, że sporo uśmiechu zagości na twarzy obdarowanej osoby, gdy tylko odczyta tę wiadomość!

Najsłodsze obrazki na dobranoc

Wiele z naszych grafik jest bardzo urocza i rozczulająca, choćby te dwie zasypiające sówki lub piesek w czapce. Obrazki na dobranoc wybrane przez nas są uniwersalne. Przygotowaliśmy zarówno wersję obcojęzyczną, jak i w naszym rodzimym języku. Bohaterami grafik często są znane postacie z kreskówek, które rozpoznają nawet małe dzieci!

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewczyna ze świetlikami

Piękne dziewczyny (galeria zdjęć)

neon serce

Miłosne obrazki